Przejdź do głównej zawartości

Projektanci DUX

Mamy długą tradycję współpracy ze wspaniałymi projektantami

Nasza współpraca z wiodącymi projektantami

Jako firma rodzinna w czwartym pokoleniu posiadamy tę przewagę, że jesteśmy w stanie szybko przejść od wstępnej koncepcji do ostatecznego produktu. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wiodący projektanci chcą z nami współpracować. W latach 60. Bruno Mathsson stworzył dla DUX kilka uwielbianych klasyków. Fotele Jetson, Pernilla i Karin są ponadczasowymi ulubieńcami szwedzkich domów.

Dziś współpracujemy z nową generacją wybitnych współczesnych gwiazd. Rzuć okiem na kolekcję Claesson Koivisto Rune. Pozwoliliśmy również duńskiej firmie Norm Architects zagłębić się w nasze bogate archiwum. Zaczynając od kultowych mebli Domus z lat 50-tych, firma zaprojektowała jeszcze dwa przerobione fotele oraz zupełnie nowy taboret i stolik boczny. Kontynuujemy naszą podróż, jedną nogą będąc w przeszłości, a drugą w przyszłości.

Poznaj naszych projektantów

Materiały do pobrania

Historie mebli DUX

Dla nas, numerem jeden jest zrównoważony rozwój. Na każdym kroku wymagamy jasności i przejrzystości. DUX jest bezkompromisowa, jeśli chodzi o rzemiosło i wykorzystywanie najlepszych materiałów, ze szczególnym uwzględnieniem zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Dziś współpracujemy z nową generacją wybitnych współczesnych gwiazd.

Historie mebli DUX w formacie PDF