Przejdź do głównej zawartości

Podejście do ochrony środowiska

DUX ceni zrównoważony rozwój

Nasze produkty są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Oprócz innowacyjnego wzornictwa, zapewnia to długą żywotność łóżek DUX. DUX pragnie produkować najbardziej zrównoważone i naturalne łóżka na rynku.

Wybieramy odpowiedzialnie

Innowacyjna konstrukcja łóżka DUX składa się z konfigurowalnych komponentów. Są one wymienne, a niektóre nawet mogą być ulepszane. Koncepcja odnawialnej konstrukcji polega na tym, że łóżko DUX może być ostatnim łóżkiem, jakiego będziesz kiedykolwiek potrzebować. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z 95-letnim dziedzictwem szwedzkiego rzemiosła sprawiają, że łóżko jest trwałe. Mówiąc w skrócie, im dłużej przetrwa, tym mniej łóżek trafi na wysypiska śmieci.

CERTYFIKAT OEKO-TEX® STANDARD 100

Jesteśmy dumnym posiadaczem certyfikatu Oeko-Tex 100. Oeko-Tex Standard 100 to niezależny system badań i certyfikacji surowców tekstylnych, produktów pośrednich i końcowych na wszystkich etapach produkcji. Niniejszy certyfikat potwierdza, że nasze łóżka spełniają surowe wymogi w zakresie ochrony środowiska, ponieważ są całkowicie pozbawione niezdrowych lub szkodliwych substancji chemicznych.

Więcej informacji na temat metodologii OEKO-TEX

Materiały o wysokiej wydajności

Integralność każdego łóżka DUX zaczyna się od materiałów. Wierzymy w wysoką wydajność i trwałość.

Wolno wzrastająca szwedzka sosna

Podstawa łóżka jest wykonana z drewna pozyskiwanego w północnej Szwecji, gdzie mroźne zimy powodują powolny wzrost drzewa sosnowego, które nie ma sobie równych pod względem wytrzymałości.

Szwedzka stal o dużej wytrzymałości na rozciąganie

Mocna szwedzka stal stanowi podstawę każdego łóżka DUX. Unikalna ciągła konstrukcja sprężyn w połączeniu z najlepszą stalą pozwala nam tworzyć jedną z najmniejszych, najcieńszych i najbardziej dynamicznych sprężyn dostępnych na rynku.

Bawełna wysokiej jakości

Nasze łóżka są pokryte wytrzymałą, bawełnianą tapicerką o wysokiej jakości splotu. Efektem jest pokrycie, które jest nie tylko wyjątkowo miękkie, ale i wyjątkowo wytrzymałe.

Mieszanka lateksowa Hevea

Lateks stosowany w łóżkach DUX to naturalny produkt pozyskiwany z drzewa hevea lub „kauczukowego”. Lateks w naszych topperach zwiększa trwałość i zapewnia podparcie dla każdego calu ciała.

Jako firma rodzinna w czwartym pokoleniu, naszym głównym obowiązkiem wobec klientów jest zapewnienie jakości i trwałości naszych produktów oraz dbanie o zdrowie naszej planety. Leży to w naszej naturze

Poczuj różnicę

Nie ma lepszego sposobu na doświadczenie łóżka DUX niż wypróbowanie go na żywo. Uśpij wszystkie wątpliwości. Znajdź najbliższy sklep i przekonaj się sam.

Znajdź salon