Przejdź do głównej zawartości

Profesjonaliści DUX

Zostań naszym partnerem

Doradzamy najbardziej prestiżowym hotelom na świecie w kwestii istotności dobrego, zdrowego snu. Chcemy budować relacje z nowymi partnerami biznesowymi, takimi jak hotele, sprzedawcy i projektanci wnętrz, a także rozpowszechniać informacje na temat innowacyjnych rozwiązań DUX poprzez naszą współpracę z mediami.

Zostań partnerem handlowym

Łóżka DUX udowodniły swoją wartość przez dziesiątki lat istnienia. Nasze produkty są jednymi z najbardziej innowacyjnych na rynku, wykonane z materiałów najwyższej jakości. Ponieważ coraz więcej klientów inwestuje w swoje zdrowie i komfort, widzimy przed sobą rosnący obszar rynku. Dołącz w tej podróży do naszej szwedzkiej marki!

Dowiedz się więcej lub umów spotkanie Odkryj naszą kolekcję łóżek

ZOSTAŃ PARTNEREM HOTELOWYM

Ponad 150 luksusowych hoteli na świecie zaufało najwyższej jakości łóżek DUX. Dowiedz się, które hotele zapewniają dobry sen z łóżkami DUX. Jeśli chcesz dołączyć do tej listy, skontaktuj się z nami.

Poznaj naszych partnerów hotelowych Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej

Projektowanie z DUX

Mamy długą tradycję współpracy ze wspaniałymi projektantami. Wszystko zaczęło się od słynnego Bruno Mathssona, który miał największy wpływ na nowoczesne szwedzkie wzornictwo mebli. Dzięki tej współpracy stworzyliśmy kilka ponadczasowych klasyków wzornictwa, które nadal produkujemy, np. fotel Jetson. Wierzymy we współpracę z projektantami, dlatego współpracujemy z kilkoma partnerami, takimi jak Claesson Koivisto Rune czy Norm Architects.

Nasza kolekcja Skontaktuj się z nami

DUX to najlepsza dotychczas marka mebli pochodząca ze Szwecji, z międzynarodowym uznaniem, które dotyczy również garstki najlepszych włoskich marek.

Mårten Claesson, Eero Koivisto i Ola Rune

Co nowego?

Aby uzyskać więcej informacji lub porozmawiać z naszymi przedstawicielami, prosimy o kontakt pod poniższym linkiem. W naszym oficjalnym pokoju prasowym DUX oferujemy komunikaty prasowe, wpisy na bloga i materiały multimedialne.

Kontakt dla prasy Pokój prasowy