Przejdź do głównej zawartości

Duxiana

Oświadczenie o dostępności

Duxiana jest zobowiązana do zapewnienia dostępności cyfrowej i zgodności z wytycznymi dotyczącymi dostępności treści internetowych (WCAG) 2.1, poziom A i AA, a także do spełnienia wymogów Amerykańskiej Ustawy o Niepełnosprawności (ADA) w zakresie skutecznej komunikacji i innych obowiązujących przepisów.

Aby to osiągnąć, nawiązaliśmy współpracę z firmą eSSENTIAL Accessibility, która będzie zarządzać naszym programem dostępności i nadzorować jego realizację. Ich program dostępności na bieżąco ocenia nasze produkty cyfrowe zgodnie z najlepszymi praktykami i jest wspierany przez zróżnicowany zespół specjalistów ds. dostępności, w tym użytkowników technologii wspomagających. Co więcej, platforma wykracza poza minimalne wymogi zgodności, udostępniając aplikację wspomagającą technologię CX klientom, którzy mają problemy z pisaniem na klawiaturze, gestykulacją, poruszaniem myszą lub czytaniem. Aplikację można pobrać bezpłatnie. Zawiera narzędzia, takie jak zamienniki myszy i klawiatury, rozpoznawanie głosu, włączanie funkcji głosowych, nawigacja bez użycia rąk/dotyku i wiele innych.

Chcemy poznać Wasze opinie, jeśli napotkacie na jakiekolwiek bariery dostępności w naszych serwisach cyfrowych. Prosimy o kontakt z naszym działem obsługi klienta pod adresem hello@dux.se.