Przejdź do głównej zawartości

Dostosowywanie swojej strony łóżka

Personalizowany system podparcia Pascal

Rozumiemy różnice między ludźmi korzystającymi z tego samego łóżka. Właśnie dlatego nasz system Pascal z wymiennymi kasetami sprężynowymi umożliwia indywidualne dostosowanie swojej strony łóżka. Naszym celem jest zapewnienie optymalnego podparcia i komfortu bez konieczności pójścia na kompromis.

Każde ciało jest wyjątkowe

Kasety są zaprojektowane tak, aby pasowały do typów i części ciała, dzięki czemu nie tylko uwzględniają różnice w wadze i wysokości, ale także w szerokości barków, gęstości bioder i mięśniach. Choć tobie może być potrzebne mocniejsze podparcie pod dolną część pleców, twój partner może potrzebować większej elastyczności, aby uzyskać prawidłowe wyrównanie kręgosłupa.

Sposób działania

Górną warstwę łóżka DUX z systemem Pascal można rozpiąć, aby odsłonić sześć wymiennych kaset sprężynowych; po trzy z każdej strony. Kasety można przekładać w zależności od wielkości, kształtu i potrzeb.

KROK 1

Zdjąć toper

KROK 2

Odpiąć górną część łóżka

KROK 3

Wybierz odpowiednią twardość: miękkie, średnie lub twarde

KROK 4

Ciesz się swoją stroną łóżka

Trzy strefy podparcia

Nogi, biodra i ramiona wymagają różnego rodzaju podparcia. Łóżko DUX rozdziela strefy podparcia, zapewniając większy komfort dla całego ciała. Kaseta ramienna redukuje punkty nacisku, które mogą hamować krążenie. Kaseta podpierająca biodra pomaga utrzymać kręgosłup w pozycji prostej i rozluźnionej, podczas gdy kaseta podpierająca nogi lekko je unosi, aby wyrównać kręgosłup i utrzymać krążenie w stopach.

Genialne sprężyny

Konstrukcja sprężyn i specyficzny typ zastosowanej stali to owoce wielu lat badań i testów. Każda sprężyna jest skalibrowana w celu zapewnienia dokładnego stopnia uniesienia w celu przeciwdziałania wstępnie określonemu poziomowi masy.

Pascal: człowiek i jednostka

Stworzyliśmy nasz opatentowany system kasetowy w uznaniu dla francuskiego fizyka i matematyka, Blaise Pascala. „Pascal” to międzynarodowa jednostka ciśnienia — w naszym przypadku jest to dokładny pomiar ciśnienia wymaganego przez każdą sprężynę w celu wsparcia odpoczywającego ciała o określonym rozmiarze, kształcie i masie.

Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem

DUX to więcej niż tylko łóżko. Jest to wehikuł dla dobrego samopoczucia. Niezależnie od tego, czy odczuwasz ból pleców, czy spędzasz niespokojnie noce, wybierając najbardziej komfortowe systemy DUX High Performance Sleep Systems, możesz odczuć odprężenie i ulgę, której potrzebujesz.

Poczuj różnicę

Nie ma lepszego sposobu na doświadczenie łóżka DUX niż wypróbowanie go na żywo. Uśpij wszystkie wątpliwości. Znajdź najbliższy sklep i przekonaj się sam.

Znajdź salon

Powiązane