Przejdź do głównej zawartości

WSPÓŁPRACE DUX

ZOSTAŃ PARTNEREM DUX

TWORZENIE WSPANIAŁEJ WSPÓŁPRACY Z NASZYMI PARTNERAMI

W DUX zawsze szukamy możliwości budowania relacji z nowymi partnerami biznesowymi. Naszymi partnerami są zarówno pośrednicy, hotele, projektanci wnętrz, jak i inni partnerzy, z którymi utrzymujemy udane relacje, tacy jak Tottenham Hotspur Football Club, Forbes Travel Guide i wiele innych.

Doradzamy najbardziej prestiżowym hotelom na świecie w kwestii istotności dobrego, zdrowego snu. Chcemy budować relacje z nowymi partnerami biznesowymi, takimi jak hotele, sprzedawcy i projektanci wnętrz, a także rozpowszechniać informacje na temat innowacyjnych rozwiązań DUX poprzez naszą współpracę z mediami.

Projektowanie z DUX

Możemy poszczycić się długą historią współpracy z projektantami wnętrz, architektami i wykonawcami. Najbliższe więzi łączą nas z naszymi partnerami, zespołami i osobami, które reprezentują naszą markę i zapewniają profesjonalne doradztwo naszym użytkownikom końcowym, czyli klientom.

Nieustannie poszukujemy możliwości poszerzenia naszej grupy klientów dzięki współpracy z projektantami wnętrz, architektami i wykonawcami, którzy mogą propagować naszą markę i zachwycać swoich klientów.

Więcej tutaj

Współpraca z

Czołowi projektanci

Jako firma rodzinna w czwartym pokoleniu posiadamy tę przewagę, że jesteśmy w stanie szybko przejść od wstępnej koncepcji do ostatecznego produktu. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wiodący projektanci chcą z nami współpracować. Obecnie współpracujemy z nową generacją wybitnych współczesnych influencerów w dziedzinie wzornictwa.

Więcej o naszej współpracy z projektantami

Jak dotąd, DUX, to najlepsza w Szwecji marka mebli z najwyższej półki, ciesząca się międzynarodowym uznaniem, którym może poszczycić się jedynie garstka najlepszych włoskich marek

MÅRTEN CLAESSON, EERO KOIVISTO I OLA RUNE

Zostań naszym partnerem

Skontaktuj się z nami

Chcesz porozmawiać o możliwości współpracy? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Odezwiemy się najszybciej, jak to tylko możliwe.