Przejdź do głównej zawartości

Witamy w świecie komfortu

Projektowanie z DUX

Partnerstwo z DUX

DUX rozwijała i produkowała najwyższej jakości materace od momentu swojego powstania w roku 1926 roku, dlatego może poszczycić się długą historią współpracy z wieloma projektantami wnętrz, architektami i wykonawcami. Przez lata istnienia wiele z naszych ponadczasowych produktów powstało dzięki współpracy z projektantami, takimi jak Bruno Mathsson, Claesson Koivisto Rune i Norm Architects.

Najbliższe więzi łączą nas z naszymi partnerami, zespołami i osobami, które reprezentują naszą markę i zapewniają profesjonalne doradztwo naszym użytkownikom końcowym, czyli klientom. Nieustannie poszukujemy możliwości poszerzenia naszej grupy klientów dzięki współpracy z projektantami wnętrz, architektami i wykonawcami, którzy mogą propagować naszą markę i zachwycać swoich klientów.

Program ambasadorski DUX

Nasza oferta obejmuje również program ambasadorski DUX, zapewniający korzyści projektantom wnętrz, architektom, konsultantom i wykonawcom, pomagającym poszerzać świadomość marki oraz zwiększać sprzedaż DUXIANA.

Korzyści te obejmują profesjonalne rabaty lub prowizje dotyczące produktów DUX, osobiste wsparcie produktowe oraz możliwość korzystania z naszej globalnej sieci sklepów, w tym z naszych przestrzeni konsultacyjnych w celu odbywania spotkań z klientami.

Możemy również przeszkolić Ciebie, Twój zespół lub organizację, z którą współpracujesz, aby upewnić się, czy wiesz wszystko, co trzeba wiedzieć na temat naszych produktów oraz o korzyściach płynących ze współpracy i korzystania z produktów DUX.

Zgłoś swoją kandydaturę na ambasadora DUX

Nasza współpraca z wiodącymi projektantami

Jako firma rodzinna w czwartym pokoleniu posiadamy tę przewagę, że jesteśmy w stanie szybko przejść od wstępnej koncepcji do ostatecznego produktu. Jest to jeden z wielu powodów, dla których wiodący projektanci chcą z nami współpracować. Obecnie współpracujemy z nową generacją wybitnych współczesnych influencerów w dziedzinie wzornictwa. Kontynuujemy naszą podróż, jedną nogą będąc w przeszłości, a drugą w przyszłości.

Więcej o naszych projektantach znajdziesz tutaj

Dowiedz się więcej w

Nasza broszura internetowa

Chcesz wiedzieć więcej? Kliknij poniżej, aby zapoznać się z naszą broszurą internetową „Witamy w DUX”.

Przejdź do broszury internetowej

Skontaktuj się z nami

Chcesz porozmawiać na temat współpracy z DUX? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami, a my odezwiemy się do Ciebie najszybciej, jak to będzie możliwe.