Przejdź do głównej zawartości

RÓŻNICA Z DUX

Dlaczego potrzebujesz łóżka DUX

Być czy nie być z DUX? Oto jest pytanie. Badania wykazały, że łóżka DUX są bardziej wydajne niż ich zwykłe odpowiedniki. Po 90 latach ciągłego rozwoju oferujemy zdrowy i komfortowy sen z innowacyjną technologią i zrównoważonymi rozwiązaniami. Dzięki DUX inwestujesz w doświadczenie i wysoką jakość.

Innowacje dla komfortu

Nasza filozofia projektowania opiera się na innowacyjności. Łóżko DUX równomiernie podpiera krytyczne obszary ciała, zapewniając bardziej komfortowy i głębszy odpoczynek w nocy. Nasza unikalna konstrukcja umożliwia oddychanie, zapewniając wentylację potrzebną do utrzymania odpowiedniej higieny, a jednocześnie utrzymania temperatury ciała.

Innowacje DUX

Strategia komponentów DUX

WYMIANA, ODNOWIENIE, PRZYWRACANIE

Łóżko DUX składa się z konfigurowalnych komponentów. Każdy podzespół można wymieniać, a niektóre nawet modernizować. Nasz topper nie jest przymocowany do łóżka, co zapewnia większą elastyczność. Wierzchnia część materaca jest odpinana, aby umożliwić dostęp do personalizowanego systemu podpierania Pascal, a podwójne podstawy sprężynowe działają niezależnie od siebie. W efekcie powstało łóżko, które nie tylko może zostać odnowione, gdy wykazuje oznaki zużycia, ale może być udoskonalone przez wprowadzenie nowych akcesoriów i innowacji technologicznych.

Innowacyjne sprężyny

Łóżko, które oddycha

Ważną i często zapominaną zaletą systemu sprężyn jest fakt, że łóżko jest w zasadzie puste. Dzięki temu ruchy użytkownika mogą powodować przepływ powietrza. Strumień powietrze nie tylko odprowadza ciepło ciała z materaca, ale również zapewnia wentylację niezbędną do zwalczania nieprzyjemnych zapachów, bakterii i grzybów.

Dopasuj łóżko do swoich potrzeb dzięki naszemu spersonalizowanemu systemowi podparcia

Jedno łóżko, które idealnie do Ciebie pasuje, może nie być najlepszym rozwiązaniem dla twojej drugiej połówki. Dla DUX komfort oznacza brak kompromisów. Nasz sztandarowy, personalizowany system podpierania Pascal daje możliwość dostosowywania swojej strony łóżka — wszystko po to, aby zapewnić dobre samopoczucie waszej dwójce, bez względu na różnice.

Poznaj system Pascal

Zrównoważony rozwój, jakość i trwałość

Mamy obsesję na punkcie trwałości. Dzięki wysokiej jakości materiałom, nietoksycznym i certyfikowanym standardem OEKO TEX 100, budujemy łóżka, które będą służyły przez wiele pokoleń. Nasza innowacyjna konstrukcja komponentowa umożliwia zmianę i modernizację łóżka. Wybierając łóżko DUX, wybierasz łóżko przyjazne dla środowiska.

Zrównoważony rozwój dzięki DUX

Więcej niż tylko łóżko

DUX to więcej niż tylko łóżko. Jest to wehikuł dla dobrego samopoczucia. Łóżko DUX służy do wspierania głębokiego snu. To jedyny moment, kiedy twoje ciało może się naprawić, odbudować i odnowić.

DUX 6006 Inspiration Xupport

Znajdź salon

Poczuj różnicę

Najlepszym sposobem na doświadczenie wszystkich powyższych cech łóżka jest wypróbowanie go na żywo. Uśpij wszystkie wątpliwości. Znajdź najbliższy sklep i poczuj to sam.

Znajdź salon

Czytanie przed snem

Stań się poinformowanym śpiochem