Przejdź do głównej zawartości

Innowacyjna konstrukcja DUX

Ciągły rozwój

W ciągu ostatnich 90 lat poświęciliśmy się ulepszaniu naszych łóżek. Nieustannie to robimy. Dogłębne badania pozwalają nam osiągnąć cel budowania łóżek, które umożliwiają głęboki sen, zapewniając komfort potrzebny do regeneracji ciała podczas snu. Dla DUX innowacyjność nie oznacza zmiany koloru. Przed wprowadzeniem ulepszeń w naszych produktach prowadzimy wyczerpujące badania, umożliwiające mierzalne i weryfikowalne ulepszenia.

DYNAMICZNE PODPARCIE

Nigdy nie pozostajesz w bezruchu podczas snu. Dlatego potrzebne jest dynamiczne łóżko dopasowujące się w nocy do twoich wszystkich ruchów. Rewolucyjny system sprężyn DUX dopasowuje się do wagi i kształtu ciała. Porusza się w odpowiedzi na twój ruch, zapewniając ciągłe podparcie i umożliwiając swobodne krążenie krwi i rozluźnienie mięśni.

Unikalna ciągła konstrukcja sprężyny śrubowej

Sprężyny są na tyle elastyczne, że pozwalają zapaść się ramionom i biodrom, a jednocześnie są na tyle wytrzymałe, aby podtrzymywać dolną część pleców. Przestrzenie wokół sprężyn umożliwiają „oddychanie” i odprowadzanie ciepła z materaca. Przepływ powietrza zmniejsza nieprzyjemne zapachy i zapewnia wentylację dla zwalczania bakterii i grzybów. Dzięki dodatkowej wytrzymałości ciągłej konstrukcji sprężyn nie będzie trzeba odwracać materaca DUX. Sprężyny nie tracą z czasem swojej retencji. Dlatego nasze łóżka mogą być na całe życie.

Pascal

Spersonalizowany system podparcia

Wierzymy, że każde ciało jest wyjątkowe i nie ma nic bardziej osobistego niż łóżko. Dlatego stworzyliśmy nasz opatentowany, personalizowany system podpierania Pascal, w którym każda ze sprężyn została starannie zaprojektowana aby stać się małym cudem mechanicznym. Łóżka DUX są wyposażone w wymienne kasety o różnym napięciu sprężyn, które umożliwiają indywidualną konfigurację części. Celem jest dopasowanie do rozmiaru i masy ciała oraz indywidualnych wymagań oraz możliwość ich zmiany wtedy, kiedy zmienia się Twoje ciało.

STRATEGIA KOMPONENTÓW DUX

Wymiana, odnowienie, przywracanie

Nasza strategia komponentu umożliwia wymianę części, ich odświeżenie lub modernizację. Topper DUX nie jest przymocowany do łóżka. Wierzch materaca jest odpinany, aby uzyskać dostęp do systemu Pascal, a podwójne podstawy sprężynowe działają niezależnie. Ponieważ projektujemy nasze łóżka tak, aby służyły ci przez cały okres eksploatacji, dajemy ci możliwość ich odnowienia, gdy będą się zużywać. Chcemy również, aby nasi klienci na przestrzeni lat korzystali z innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą im na poprawę codziennego doświadczenia.

TECHNOLOGIA SPRAWDZONA PRZEZ CZAS

Nieustannie doskonalimy, ulepszamy i wprowadzamy innowacje do naszej wyjątkowej technologii. Do tej pory precyzyjna sieć zazębiających się sprężyn stalowych o wysokiej wytrzymałości przetrwała próbę czasu. Nasz rozwój przynosi korzyści i posiadamy historię, aby to udowodnić.

Utrzymuje kręgosłup w jednej linii

Łóżko DUX pomaga wyrównać kręgosłup, aby złagodzić ból pleców i równomiernie rozłożyć ciężar. Naszym celem jest zapewnienie odpoczynku w prawidłowej pozycji. Jest to możliwe tylko wtedy, gdy ciało jest podparte na całej swojej długości.