Przejdź do głównej zawartości

Personalizacja

Łóżko dostosowane do twoich potrzeb

Przyjrzyj się różnym elementom łóżka DUX. Pomożemy Ci upewnić się, że wybrany przez produkt jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Twardość materaca

Twardość materaca należy dostosować do ciężaru ciała, pozycji spania oraz preferencji. Odpowiednia twardość ma kluczowe znaczenie dla uniknięcia bólu pleców i problemów z krążeniem. Miękki materac jest optymalnym wyborem dla osób śpiących lekko i na boku, podczas gdy twardy materac przeznaczony jest dla cięższych osób śpiących na plecach. Zalecamy wersje o zwiększonej twardości dla cięższych użytkowników, którzy wolą oprzeć się na plecach lub na brzuchu.

Podgłówek

Oferujemy pięć różnych podgłówków na łóżko DUX — Xupport, Xupport z guzikami, Xupport Plus, Xupport Xoft oraz unikalny materac Pascal de Luxe ze spersonalizowanymi strefami komfortu. Nie są one przymocowane do łóżka, dzięki czemu można je łatwo wymienić.

Więcej podgłówków

System Pascal

Wyjątkowy system DUX z wymiennymi podporami sprężynowymi to najlepszy wybór, jeśli chcesz dostosować łóżko do swoich potrzeb.

Nogi łóżka

Możesz wybrać inny styl, wysokość i kolor nóg łóżka. Montaż nóg jest łatwy — mocuje się je do ramy, wkręcając w odpowiednim miejscu.

Zobacz naszą ofertę

Akcesoria

Aby uzupełnić swoje doświadczenie z produktami DUX, wybierz odpowiednie akcesoria o najwyższej jakości.