Przejdź do głównej zawartości

Personalizacja

Łóżko dostosowane do twoich potrzeb

Przyjrzyj się różnym elementom łóżka DUX. Pomożemy Ci się upewnić, że wybrany przez Ciebie produkt jest idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Twardość materaca

Twardość materaca należy dostosować do ciężaru ciała, pozycji spania oraz preferencji. Odpowiednia twardość ma kluczowe znaczenie aby uniknąć bólu pleców i problemów z krążeniem. Miękki materac jest optymalnym wyborem dla osób szczupłych śpiących na boku, podczas gdy twardy materac przeznaczony jest dla cięższych osób śpiących na plecach. Zalecamy wersje o zwiększonej twardości dla tęższych użytkowników, którzy wolą leżeć na plecach lub na brzuchu.

Topper

Oferujemy pięć różnych topperów na łóżko DUX — Xupport, Xupport z guzikami, Xupport Plus, Xupport Xoft oraz unikalny topper Pascal de Luxe ze spersonalizowanymi strefami komfortu. Nie są one przymocowane do łóżka, dzięki czemu można je łatwo wymienić.

Zobacz nasze toppery

System Pascal

Wyjątkowy system DUX z wymiennymi kasetami sprężynowymi to najlepszy wybór, jeśli chcesz dostosować łóżko do swoich potrzeb.

Nogi łóżka

Nogi łóżka mogą mieć różny styl, wysokość i kolor. Montaż nóg jest łatwy — mocuje się je do ramy, wkręcając w odpowiednim miejscu.

Zobacz naszą ofertę

Akcesoria

Aby uzupełnić swoje doświadczenie z produktami DUX, wybierz odpowiednie akcesoria o najwyższej jakości.