Przejdź do głównej zawartości

Oficjalny dostawca łóżek

Z dumą informujemy, że DUXIANA została oficjalnym dostawcą łóżek dla Tottenham Hotspur Football Club. Tottenham Hotspur zdecydował się zaufać łóżkom DUX, ponieważ wierzy, że nasze produkty to coś więcej niż tylko łóżka — są to raczej systemy przeznaczone do nocnego wypoczynku i droga prowadząca do dobrego samopoczucia.

Oferta dla członków One Hotspur

Ciesz się komfortem jak gracz Tottenhamn Hotspur
 

15% zniżki dla członków One Hotspur na kolekcję DUXIANA 

Skontaktuj się z nami

Niebiańskie połączenie

Połączenie dwóch kultowych marek o bogatej historii, skoncentrowanych na zdrowiu, dobrym samopoczuciu oraz na zrównoważonym rozwoju. Za sprawą naszej długotrwałej współpracy w wielu innych niż sen dziedzinach, z niecierpliwością czekamy na możliwość wspólnego tworzenia wielkich rzeczy. Oczywiście naszym głównym celem jest zapewnienie temu wspaniałemu zespołowi odpowiedniego wsparcia.

Tottenham Hotspur

– 139 lat historii w angielskiej lidze piłkarskiej
– Promowanie zdrowego, aktywnego stylu życia
– Zrównoważony rozwój
– Zmniejszanie śladu węglowego, obejmujące uprawę własnych warzyw
– Program „Mind, Body and Spurs”


„Cieszymy się, że możemy włączyć Duxianę do rozrastającej się rodziny naszych dostawców. Duxiana posiada długą historię projektowania i produkcji najlepszych systemów zapewniających zdrowy i dobry sen, poprawiających zdrowie i zapewniających dobre samopoczucie. Z niecierpliwością oczekujemy na wprowadzenie jej produktów do naszego obiektu noclegowego dla graczy, The Lodge.”

– Fran Jones, dyrektor ds. partnerstwa w Tottenham Hotspur

Duxiana

– 96 lat jakości, innowacji i rzemiosła
– Propagowanie zdrowego snu
– Zrównoważony rozwój
– Komfort
– Zmniejszanie śladu węglowego
– Zdrowie i dobre samopoczucie


„Jestem niezmiernie dumny z tego, że nasza marka została uhonorowana tytułem Oficjalnego dostawcy łóżek dla Tottenham Hotspur Football Club. Kiedy pojawiła się możliwość współpracy z tak wspaniałą, globalną marką, która podziela nasze zainteresowania dotyczące zdrowia i zapewniania dobrego samopoczucia poprzez odpowiedni sen, a także tak samo jak my angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, podjęcie decyzji okazało się bardzo proste. Obecnie, nie możemy doczekać się współpracy z klubem i możliwości odegrania naszej roli w zapewnieniu drużynie możliwości osiągania wielu sukcesów!”

– Henrik Ljung, dyrektor generalny DUXIANA

Zdrowie i dobre samopoczucie w Tottenham Hotspur

„Łóżko DUX jest najlepszym, dostępnym na rynku łóżkiem, a tutaj, w Tottenhamie Hotspur konsekwentnie poszukujemy możliwości ulepszania obiektów i produktów, które zapewniamy naszym zawodnikom. Łóżko DUX jest czymś więcej niż zwykłym łóżkiem. Jego najważniejszym elementem jest w pełni konfigurowalny system, zapewniający naszym zawodnikom optymalną regenerację, w której kluczową rolę odgrywa dobry sen. Odkąd do naszego najnowocześniejszego obiektu Lodge wprowadzone zostały łóżka DUX, zauważyliśmy u naszych zawodników poprawę zdolności do dostosowywania się do swojego rygorystycznego harmonogramu.”

– Geoff Scott, kierownik ds. medycyny sportowej i nauk o sporcie, Tottenham Hotspur

Dowiedz się, dlaczego sen jest sportem „materiałowym”

Sport „materiałowy” to pojęcie, w którym jakość sprzętu (materiał, konfiguracja/połączenie materiałów) są w stanie określić, a nawet zdecydować o ostatecznym wyniku. W tej dyscyplinie, im lepszy materiał, tym lepsze będą Twoje wyniki. To samo można powiedzieć o naszych łóżkach, w przypadku których użyte materiały, konfiguracja i wzornictwo mogą zdecydować o jakości Twojego komfortu i snu.

Tutaj dowiesz się więcej

Nauka snu

Naszym celem jest twój głęboki sen

Bierzemy sen na poważnie. Badamy go. Mierzymy. Sprawdzamy każdy aspekt. Wysokowydajne systemy DUX do spania są wynikiem ponad 90 lat badań i rozwoju. Nasze produkty zapewniają niezrównany poziom ergonomicznego wsparcia, dzięki któremu możesz cieszyć się znacznie lepszą jakością snu.

Więcej na temat naszych badań nad snem

Podejście do ochrony środowiska

Wybieramy odpowiedzialnie

Innowacyjna konstrukcja łóżka DUX składa się z konfigurowalnych komponentów. Są one wymienne, a niektóre nawet mogą być ulepszane. Koncepcja odnawialnej konstrukcji polega na tym, że łóżko DUX może być ostatnim łóżkiem, jakiego będziesz kiedykolwiek potrzebować. Najwyższej jakości materiały w połączeniu z 95-letnim dziedzictwem szwedzkiego rzemiosła sprawiają, że łóżko jest trwałe. Mówiąc w skrócie, im dłużej przetrwa, tym mniej łóżek trafi na wysypiska śmieci.

Więcej informacji na temat naszych działań na rzecz zrównoważonego rozwoju