Przejdź do głównej zawartości

Łóżka

DUX 303

Nasz najnowszy materac z możliwością personalizacji stref komfortu.

DUX 303

DUX 303 to nasze najnowsze łóżko z materacem ze zintegrowanym systemem Pascal, który umożliwia dostosowanie stref komfortu do indywidualnych potrzeb. To nasz pierwszy bezramowy materac, który można umieścić w ramie łóżka. Wysoki poziom komfortu wynika ze współdziałania dwóch innowacji DUX — systemu sprężyn DUX z tysiącami połączonych ze sobą zwojów oraz naszego unikalnego systemu Pascal.

  • System sprężyn DUX
  • System Pascal
DUX 303

Cechy produktu

  • Materac z naturalnym lateksem i dwiema warstwami sprężyn o grubości 10cm i 12 cm
  • Pascal system — łatwa regulacja stref komfortu od miękkich do bardzo twardych
  • Liczba sprężyn w wersji 90 × 200 cm wynosi 2004
  • Skórzane wykończenia
  • Wymienny topper z lateksu naturalnego
  • Wysokość materaca 34cm

Personalizacja łóżka

Wierzymy, że Twoje łóżko jest Twoją twierdzą. Dlatego też pozwalamy ci wybrać wszystkie elementy, od materaca, wezgłowia i toppera po nóżki. Dostosuj produkty DUX do swojego gustu!

Znajdź salon Dowiedz się, jak spersonalizować łóżko

Spersonalizowany system podpierający Pascal

Dopasowany do potrzeb

Spersonalizowany system podpierający Pascal umożliwia dostosowanie Twojej strony łóżka. Podpory są dostępne w czterech wersjach (miękkie, średnie, twarde i bardzo twarde), umożliwiających personalizację w trzech różnych strefach: w ramionach, biodrach i nogach. Wszystko to ma na celu zapewnienie odpowiedniego ustawienia kręgosłupa dla dobrego snu.

Poznaj system Pascal

Wyjątkowy komfort

Sekretem DUX jest technologia. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości snu, skupiając się na prawidłowej postawie ciała i poprawie głębokiego snu. Dzięki ciągłej sprężynowej konstrukcji i sprawdzonej od dawna technologii, łóżka DUX są niezwykle wygodne.

Innowacje DUX

Zobacz także

Akcesoria

Wybierz nóżki łóżka, wezgłowie, narzutę i bieliznę pościelową. Nasza ekskluzywna linia akcesoriów idealnie dopasowanych do łóżka DUX.

Akcesoria do łóżek Pościel

Dlaczego DUX

Więcej powodów, dla których warto zainwestować w DUX