Przejdź do głównej zawartości

DUX 3003

DUX 3003 to nasze najpopularniejsze łóżko ramowe z systemem Pascal do personalizacji stref komfortu. Wysoki poziom komfortu wynika z współdziałania dwóch innowacji DUX — systemu sprężyn DUX z tysiącami połączonych ze sobą cewek oraz naszego unikalnego systemu Pascal.

DUX 3003 Inspiration Xupport
DUX 3003 Inspiration Xupport plus
DUX 3003 Inspiration Xupport

Cechy produktu

  • Dwusprężynowy materac z naturalnym lateksem i dwiema warstwami sprężyn o grubości 9 cm i 12 cm
  • System makaronu — łatwa regulacja stref komfortu od miękkich do bardzo twardych
  • Liczba sprężyn w wersji 90 × 200 cm wynosi 1554
  • Skórzane wykończenia
  • Wymienna część górna z lateksu
  • Wysokość materaca 29 cm
  • Zalecana wysokość nóg 20 cm, 23 cm, 30 cm
  • Zapięcie na rzepy dla narzuty na łóżko

Opis

DUX 3003 to nasze najbardziej wyjątkowe pojedyncze łóżko z materacem. Wysoki poziom komfortu wynika z współdziałania dwóch innowacji DUX — systemu sprężyn DUX z tysiącami połączonych ze sobą zwojów oraz naszego unikalnego systemu Pascal z wymiennymi kasetami sprężynowymi, które umożliwiają łatwe dostosowanie łóżka do indywidualnych okoliczności. DUX 3003 ma wysoki zestaw sprężyn do wyjątkowo głębokiego zawieszenia.

W zależności od rozmiaru łóżka, system Pascal zawiera do sześciu kaset, podzielonych według trzech stref komfortu — ramiona, biodra i nogi. Każdą strefę można wyregulować tak, aby była miękka, średnia, twarda lub bardzo twarda, co umożliwia dostosowanie łóżka do indywidualnych potrzeb.

Wymiary

Dostosuj swoje łóżko

Wierzymy, że twoje łóżko jest twoją twierdzą. Dlatego też pozwalamy ci wybrać wszystkie elementy, od materaca, wezgłowia i podgłówka po nogi. Dostosuj produkty DUX do swojego gustu!

Znajdź sklep Dowiedz się, jak dostosować łóżko do własnych potrzeb

Spersonalizowany system podpierający Pascal

Dopasowany do potrzeb

Spersonalizowany system podpierający Pascal umożliwia dostosowanie Twojej strony łóżka. Podpory są dostępne w czterech wersjach (miękkie, średnie, twarde i bardzo twarde), umożliwiających personalizację w trzech różnych strefach: w barkach, biodrach i nogach. Wszystko to ma na celu zapewnienie odpowiedniego ustawienia kręgosłupa dla dobrego snu.

Poznaj system Pascal

Wyjątkowy komfort

Sekretem DUX jest technologia. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości snu, skupiając się na prawidłowej postawie ciała i poprawie głębokiego snu. Dzięki ciągłej sprężynowej konstrukcji i sprawdzonej od dawna technologii łóżka DUX są niezwykle wygodne.

Innowacje DUX

Zobacz także

Akcesoria

Wybierz nogi łóżka, wezgłowie, narzutę i bieliznę pościelową. Nasza ekskluzywna linia akcesoriów idealnie dopasowanych do łóżka DUX.

Akcesoria do łóżek Pościel

Dlaczego DUX

Więcej powodów, dla których warto zainwestować w DUX