Przejdź do głównej zawartości

Sztokholm, Szwecja

Nobis Hotel Stockholm

W dzisiejszym luksusie nie chodzi o błysk, obnoszenie się czy nadmiar w jakimkolwiek tradycyjnym sensie. Współczesny luksus to bardziej subtelna i złożona kwestia: przywilej cieszenia się naszym czasem przy maksymalnym komforcie, łatwości, spokoju i wydajności, przy minimum uciążliwości, niezależnie od naszych osobistych upodobań i wymagań zawodowych.

Hotel Nobis, mieszczący się w dwóch zabytkowych budynkach z końca XIX wieku na placu Norrmalmstorg w centrum Sztokholmu, jest niezależnym hotelem posiadającym 201 pokoi, oferującym wygodę i obsługę dla każdego wymagającego ich podróżującego w interesach lub dla przyjemności, w klimacie swobodnej elegancji. Naszą misją jest zapewnienie gościom wszystkiego, co najlepsze w każdym detalu — i coś jeszcze więcej. Lubimy myśleć, że nic w naszym hotelu nie jest standardem ani rutyną, ale zawsze mamy coś w zanadrzu, aby budować pozytywne doświadczenia naszych gości.

Hotel Nobis został zaprojektowany z myślą o optymalnej funkcjonalności, estetyce, komforcie i atmosferze przez światowej sławy szwedzkie studio architektoniczne Claesson Koivisto Rune w stylu nowoczesnej, pięknej, a zarazem ponadczasowej i klasycznej, trwałej elegancji, głównie z naturalnych materiałów najwyższej jakości i jest subtelnie inspirowany kolorami, nastrojem i cechami naszej szwedzkiej stolicy królewskiej.

Nobis Hotel jest częścią Design Hotels™.

Nowa centralna scena wydarzeń Sztokholmu

W hotelu Nobis znajdujesz się w samym sercu Sztokholmu. Znajdują się tu najlepsze restauracje, sklepy, muzea, atrakcje i kluby nocne, dostępne na wyciągnięcie ręki.

Nasza bogata przestrzeń wspólna o powierzchni ponad 800 metrów kwadratowych obejmuje klasyczną włoską restaurację Caina, nasz obszerny hol — lubimy nazywać go nowym salonem Sztokholmu, większy bar popołudniowy i wieczorny, Bar Złoty oraz mniejsze bistro, który serwuje świeże wypieki i napoje.

Te ogólnodostępne przestrzenie tworzą zachęcającą i ekscytującą scenę wydarzeń śródmieścia i centralny punkt widokowy, dynamiczne centrum wypadowe — nie tylko dla naszych gości, ale również dla wszystkich mieszkańców Sztokholmu. Podczas pobytu w hotelu Nobis jesteś w każdym możliwym sensie w samym centrum tego, co dzieje się w Sztokholmie.

Nobis Hotel Stockholm

Norrmalmstorg 2-4

111 86 Sztokholm

Szwecja

Telefon
+4686141000
E-mail
Strona internetowa
www.nobishotel.se

DUX dookoła świata

Najbardziej prestiżowe hotele na świecie wybierają DUX

Sprawdź naszych partnerów hotelowych