Przejdź do głównej zawartości

Qingpu District, Shanghai, Chiny

Ahn Luh Zhujiajiao

Ten obiekt zlokalizowany w miasteczku Zhujiajiao w dzielnicy Qingpu w Szanghaju jest miejscem zanurzonym w historii. Ahn Luh Zhujiajiao, położone zaledwie 30 mil od centrum Szanghaju, jest portalem do innej epoki.

Ośrodek zbudowany wokół odrestaurowanego 600-letniego dawnego sądu, znanego jako „Wu Feng Lou” z czasów dynastii Ming, zachwyca sztuką architektoniczną na każdym kroku.

Teatr Starszej Dynastii Qing, znajdujący się na terenie ośrodka, to wspaniałe miejsce do refleksji nad chińską tradycją i kulturą. Ahn Luh Zhujiajiao obejmuje wille z podwórkami i prywatnymi ogrodami, starannie zaprojektowane tak, aby łączyć tradycję i nowoczesność. Niektóre z willi są wyposażone we własne podgrzewane baseny zewnętrzne.

Kompleks hotelowy zawiera również obiekty takie jak restauracje z chińską/azjatycką kuchnią, chiński bar Tapas, bibliotekę, bar cygarowy, pokój do tai chi, punkt usługowy z tradycyjną chińską medycyną, Ahn Luh Spa, salę balową bez filarów, salę posiedzeń oraz baseny wewnętrzne i zewnętrzne.

Ahn Luh Zhujiajiao

505 Zhuhu Road, ZHujiajiao Town

Qingpu District, Shanghai

Chiny

Telefon
+8613501666778
E-mail
Strona internetowa
www.ahnluh.com

DUX dookoła świata

Najbardziej prestiżowe hotele na świecie wybierają DUX

Sprawdź naszych partnerów hotelowych