Przejdź do głównej zawartości

Najlepsza poduszka do leczenia bólu szyi

Nie ma potrzeby dalszego szukania najlepszej poduszki na ból szyi: DUXIANA ją stworzyła. Nasi eksperci ds. snu nieustannie wprowadzają innowacje w technologii snu, opracowując rozwiązania w zakresie typowych skarg i problemów ze snem. Podczas tworzenia wszystkich naszych produktów wkładamy w to taką samą troskę i jakość, od łóżka DUX i akcesoriów po wysokiej jakości pościel oraz puch; poduszki DUX nie stanowią wyjątku.

Większość dorosłych odczuwa ból szyi w pewnym momencie życia. Jest to niekomfortowy problem, który może być spowodowany lub nasilony przez spanie na gorszej jakości poduszkach.

Dlatego stworzyliśmy poduszkę Xleep — kreatywne połączenie technologii mikrosprężyn otoczonej znanym, luksusowym puchem. Rdzeń aktywnych mikrosprężyn zapewnia, że szyja i głowa pozostają w jednej linii z kręgosłupem, a wyściełana warstwa zewnętrzna zapewnia komfortowy wypoczynek. Ten innowacyjny rdzeń z mikrosprężyn pomaga również utrzymać kształt i elastyczność poduszki Xleep rok po roku.

Dobra pozycja podczas snu jest niezbędna dla bolesnych i przepracowanych mięśni, aby mogły się zrelaksować i zagoić w nocy. Jedną z zalet dobrej postawy podczas snu jest utrzymanie prawidłowego ustawienia kręgosłupa, co oczywiście tyczy się również Twojej szyi. Kręgosłup szyjny — siedem górnych kręgów w kręgosłupie — zasługuje na tę samą uwagę, co kręgi dolne i środkowe. Doskonała poduszka pomoże utrzymać właściwą postawę podczas snu i utrzymać komfort przez całą noc, bez względu na to, jak zmieniasz pozycję podczas snu.

Osoby cierpiące na alergie nie muszą obawiać się puchowej warstwy Xleep: można ją zdjąć do prania. Xleep posiada również zdejmowany wałek pod szyję, który zapewnia dodatkowe podparcie, kiedy tego najbardziej potrzebujesz. Po długim dniu spoglądania w dół na ekran komputera lub po podróży w ciasnym samochodzie lub fotelu samolotowym wałek pod szyję może zapewnić stabilne podparcie dla zmęczonych mięśni szyi. A jeśli nie zatrzymujesz się w hotelu z łóżkami DUX, możesz zabrać ze sobą przynajmniej część wygody pakując poduszkę Xleep. Nasz system komponentów pomaga w ulepszeniu jakości snu: nawet osoby, które nie cierpią na ból szyi, będą cieszyć się wyjątkowym designem Xleep i komfortowymi konturami.

Znajdź najbliższy sklep, aby na żywo zobaczyć poduszkę Xleep. Znajdziesz tu również inne poduszki puchowe, kołdry, wezgłowia i oczywiście łóżka DUX. Nasi eksperci wnoszą pomysłowość i troskę do naszych projektów w celu rozwiązania problemów ze snem i wspieraniem zdrowia kręgosłupa. Rozważając zastosowanie najlepszej poduszki do leczenia bólu szyi, pamiętaj aby zapytać, jak nasze łóżka mogą pomóc w łagodzeniu i zapobieganiu bólowi pleców.

Powiązane

Zobacz więcej produktów

Poczuj różnicę

Nie ma lepszego sposobu na doświadczenie łóżka DUX niż wypróbowanie go na żywo. Uśpij wszystkie wątpliwości. Znajdź najbliższy sklep i przekonaj się sam.

Znajdź salon