Przejdź do głównej zawartości

DUXIANA zostaje oficjalnym dostawcą łóżek dla Tottenhamu Hotspur

DUXIANA — producent łóżka DUX, znany ze swoich projektów pozwalających optymalizować zdrowy sen, dzięki zastosowaniu zaawansowanej technologii i trwałych materiałów został oficjalnym dostawcą łóżek dla Tottenham Hotspur.

System DUX 8008 wraz z poduszkami znajduje się teraz w każdym pokoju w The Lodge — naszego najnowocześniejszego obiektu zakwaterowania zawodników przy Hotspur Way — pomagając naszym zawodnikom w maksymalnej regeneracji i zapewnianiu im zdrowego snu.

W celu zapewnienia ciągłości snu, nasi zawodnicy otrzymali identyczną konfigurację łóżek i akcesoriów, które dostarczyliśmy do ich domów.

Model 8008 został wyposażony w trzy warstwy unikalnych, zapewniających nieustanne podparcie sprężyn zwojowych, dwie warstwy naturalnego lateksu oraz regulowany odcinek lędźwiowy, co razem zapewnia niezrównany poziom komfortu i aktywnego podparcia całego ciała.

Celem firmy DUXIANA jest produkowanie najbardziej ekologicznych łóżek dostępnych na rynku, wykonywanych z najwyższej jakości trwałych materiałów, takich jak wolno rosnąca szwedzka sosna, szwedzka stal, wysokoskrętna bawełna i naturalny lateks pozyskiwany z drzewa kauczukowego.

tottenhamdux.jpg

Geoff Scott, kierownik ds. medycyny sportowej i nauk o sporcie, Tottenham Hotspur, powiedział: „Konsekwentnie poszukujemy coraz lepszych udogodnień i produktów, które zapewniamy naszym zawodnikom. Łóżko DUX jest czymś więcej niż zwykłym łóżkiem. Jego najważniejszym elementem jest w pełni konfigurowalny system, zapewniający naszym zawodnikom optymalną regenerację, w której kluczową rolę odgrywa dobry sen. Odkąd do naszego najnowocześniejszego obiektu Lodge wprowadzone zostały łóżka DUX, zauważyliśmy u naszych zawodników poprawę zdolności do dostosowywania się do swojego rygorystycznego harmonogramu.”

Henrik Ljung, dyrektor generalny, DUX & DUXIANA, powiedział: „Jestem niezmiernie dumny z tego, że nasza marka została uhonorowana tytułem Oficjalnego dostawcy łóżek dla Tottenham Hotspur Football Club. Kiedy pojawiła się możliwość współpracy z tak wspaniałą, globalną marką, która podziela nasze zainteresowania dotyczące zdrowia i zapewniania dobrego samopoczucia poprzez odpowiedni sen, a także tak samo jak my angażuje się w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju, podjęcie decyzji okazało się bardzo proste. Obecnie, nie możemy doczekać się współpracy z Klubem i możliwości odegrania naszej roli w zapewnieniu drużynie możliwości zrealizowania jej celów!”

GettyImages-1424685554.jpg

Powiązane