Przejdź do głównej zawartości

DUX dołącza do listy oficjalnych marek przewodnika Forbes Travel Guide na rok 2022

Autor: Penelope Smith | Evins Group

Nowy Jork, NY- 9 maja 2022 — DUX został mianowany oficjalną marką Forbes Travel Guide („FTG”), twórcy oryginalnego pięciogwiazdkowego systemu oceniania. Jako oficjalna marka, DUX dołącza do imponującej listy Forbes Travel Guide, do której wybiera się za doskonałość w swojej branży.

Przewodnik Forbes Travel Guide jest znany z prestiżowych gwiazdkowych ocen hoteli, restauracji oraz SPA na całym świecie. Z równą uwagą podchodzi do każdej marki oficjalnej, dbając o to, by odpowiadała wysokim standardom oraz doskonale uzupełniała się z nieruchomościami o statusie gwiazdkowym. Program łączy nieruchomości wyróżnione gwiazdkami z wyjątkowymi markami, które są równie oddane obsłudze wymagających klientów.

Znana na całym świecie szwedzka firma produkująca materace DUX, od 1926 roku projektuje łóżka, aby zapewnić dobre samopoczucie. Tworzy materace na całe życie, które można wymieniać, modernizować i odnawiać, aby mniej łóżek trafiało na wysypiska. Oprócz najbardziej zaawansowanych łóżek, które często można znaleźć w najlepszych pięciogwiazdkowych hotelach na całym świecie, legendarna szwedzka firma nadal produkuje kultowe szwedzkie meble.

„Firma DUX to fantastyczny nabytek marek oficjalnych 2022, została starannie wyselekcjonowana, aby zapewnić gościom najlepsze produkty, usługi i doświadczenia” — powiedział Hermann Elger, dyrektor generalny Forbes Travel Guide. „DUX podnosi poprzeczkę w sektorze zrównoważonych materaców, koncentrując się na zapewnieniu wytrawnym podróżnikom odpowiedniego luksusu, którego przyszło im oczekiwać od nieruchomości z gwiazdami”.

„Od 1926 roku moja rodzina dążyła do tego, aby dostarczać najbardziej zaawansowane łóżka na rynek luksusowych materacy oraz do najlepszych hoteli na świecie, aby podróżni nie musieli rezygnować z regenerującego snu” — powiedział Henrik Ljung, dyrektor generalny DUX. „Łącząc naukę o śnie z jakością i komfortem, DUX rewolucjonizuje rynek materacy poprzez przemyślane, zrównoważone projekty. Dzięki pełnej personalizacji wsparcia i komfortu, możliwości dostosowania estetyki oraz konstrukcji elementów, łóżka DUX są zbudowane tak, aby wytrzymać próbę czasu. Jesteśmy dumni z tego, że możemy współpracować z najlepszymi hotelami na świecie oraz zminimalizować nasz wpływ na środowisko”.

DUX dołącza do innych luksusowych marek w programie Forbes Travel Guide Brand Officials, takich jak Biologique Recherche, Frette, Hyperice, Jet Linx, Lutron oraz innych.

O DUX
Od ponad 95 lat firma DUX łączy naukę i misję ochrony środowiska ze światowej klasy rzemiosłem, dostarczając jedne z najbardziej zaawansowanych łóżek i mebli dostępnych na rynku. Technologia DUX opiera się na dokładnym zrozumieniu mechaniki snu, a jej projekty charakteryzują się czystymi, współczesnymi liniami. Wszystkie produkty DUX są wykonane z materiałów najwyższej jakości, z najlepszym szwedzkim kunsztem przy pomocy badań ergonomicznych oraz inżynierii. 

INFORMACJE O PRZEWOŹNIKU FORBES TRAVEL GUIDE
Forbes Travel Guide to jedyny na świecie system klasyfikacji luksusowych hoteli, restauracji oraz SPA. Nasi anonimowi profesjonalni inspektorzy dokonują oceny na podstawie nawet 900 obiektywnych standardów, z naciskiem na wyjątkową obsługę, aby pomóc wymagającym podróżnikom w wyborze najbardziej luksusowych miejsc na świecie. Jedynym sposobem na uzyskanie oceny pięciogwiazdkowej, czterogwiazdkowej lub rekomendacji jest zdobycie jej w naszym procesie niezależnej inspekcji. Aby uzyskać więcej informacji na temat przewodnika Forbes Travel Guide, odwiedź stronę forbestravelguide.com.

Powiązane

WITAMY W KOMFORCIE

KOLEKCJA DUX HOSPITALITY

Ponad 150 luksusowych hoteli na świecie zaufało najwyższej jakości łóżek DUX. Odkryj naszą kolekcję DUX Hospitality, która oferuje Twoim gościom dobry sen.

Zobacz kolekcję Sprawdź przewodnik Forbes Travel Guide

OFERTA HOTELOWA

WYPRÓBUJ, A POTEM KUP!

Najlepszym sposobem na to, aby poczuć różnicę DUX jest wypróbowanie go przez noc. Zatrzymaj się na noc w hotelu naszego partnera i zyskaj do 500 £ przy zakupie łóżka DUX. To takie proste!

Oferta hotelowa Znajdź hotel