Przejdź do głównej zawartości
{

Łóżka

BM0555

Zainwestuj w dobry sen z naszą wyjątkową kolekcją stworzoną z Carl Hansen & Søn. Razem z duńską marką prezentujemy eleganckie łóżko zaprojektowane przez Børge Mogensen.

BM0555

Oferując najwyższy komfort snu, smukły skandynawski design łączy w sobie wysokiej jakości skórę, drewno oraz tapicerkę z wytrzymałej jasnoszarej tkaniny DUX z ekskluzywnym, ręcznie wszywanym sznurkiem. Indywidualnie wykonany materac opiera się na litym dębowym podłożu z certyfikatem FSC™, które zostało nasączone olejem w celu uzyskania ciepłego i trwałego wykończenia.

  • System sprężyn DUX

Cechy produktu

  • Materac sprężynowy DUX CH18 z naturalnym lateksem oraz warstwą sprężyn 13 cm
  • Skórzane wykończenia
  • Wysokość materaca 16 cm
  • Rama dębowa z powłoką olejową
  • Poduszka pod plecy oraz kark: HR23 lub CMHR27, pianka poliuretanowa tapicerowana tkaniną: Moss0006, Moss00021, Clay0013
  • Paski do zawieszania poduszek pod kark: Skóra siodłowa/koniakowa
  • Śruby do zawieszania poduszek pod kark: Mosiądz z przezroczystą powłoką zapobiegającą przebarwieniom

Personalizacja łóżka

Wierzymy, że Twoje łóżko jest Twoją twierdzą. Dlatego też pozwalamy ci wybrać wszystkie elementy, od materaca, wezgłowia i toppera po nóżki. Dostosuj produkty DUX do swojego gustu!

Znajdź salon Dowiedz się, jak spersonalizować łóżko

Wyjątkowy komfort

Sekretem DUX jest technologia. Dążymy do zapewnienia najwyższej jakości snu, skupiając się na prawidłowej postawie ciała i poprawie głębokiego snu. Dzięki ciągłej sprężynowej konstrukcji i sprawdzonej od dawna technologii, łóżka DUX są niezwykle wygodne.

Innowacje DUX

Zrównoważone wykonanie

Trwałe materiały, najwyższe standardy ekologiczne, personalizowane komponenty. Stosujemy zrównoważone podejście na każdym etapie procesu produkcji DUX. Cykl życia naszych mebli i łóżek opiera się na strategii „Wymień, odnów i przywróć do użytku”.

Zrównoważony rozwój, jakość i trwałość

Akcesoria

Wybierz nóżki łóżka, wezgłowie, narzutę i bieliznę pościelową. Nasza ekskluzywna linia akcesoriów idealnie dopasowanych do łóżka DUX.

Akcesoria do łóżek Pościel

Dlaczego DUX

Więcej powodów, dla których warto zainwestować w DUX